Parkour.cz: Kdo jsme?

Jsme Zohir Family! Už od roku 2013 propagujeme pohyb, zábavný fyzický trénink, ale i osobnostní rozvoj a zdravý životní styl, všech těch, kteří tuto vášeň pro parkour chtějí sdílet s námi. Spolupracujeme s předními parkouristy, šíříme znalosti a zkušenosti v oblasti tréninku parkouru a zpřístupňujeme parkour široké veřejnosti. Naším cílem je posunout parkour v Česku na novou úroveň, získat pro něj nové nadšence a zachovat přitom původní myšlenky, kterými se řídili zakladatelé parkouru (být silný fyzicky i psychicky).

Zohir - Naším posláním je umožnit mladé generaci pohybový, ale i osobní rozvoj, prostřednictvím fyzického cvičení, které nejen baví, ale je zdravé. Organizujeme parkour kroužky, workshopy se zkušenými trenéry i letní campy pro děti, které chtějí být aktivní.

Parkour fashion - Parkourové oblečení, které má nejen styl, ale při parkouru si v něm každý pohyb užíváte. Navrženo parkouristy pro parkouristy.

Jump Academy - Nejnovější projekt. Sportovní, trampolínové a zábavní parky v Brně a Olomouci, které umožní k vašim pohybovým schopnostem přidat další cool dimenzi.


Co děláme?Parkour.cz je neziskový projekt zaměřený na parkourovou komunitu. Chceš i ty pomoci parkouru v Česku růst? Přidej se k nám.

#parkourcz

Odběr novinek

Drž se nás, s námi ti nic neuteče!

Načítání...