Hala na parkour Praha

01

Co je hala na parkour?

Hala na parkour (parkour tělocvična) je speciální tréninkové zázemí určené přímo na trénink parkouru. Oproti běžným tělocvičnám přináší možnost tréninku na lešení, speciálních přeskokových bednách na parkour a molitanové jámy.

V Parkourové tělocvičně natrénujete i triky, které byste v jiné tělocvičně neměli šanci natrénovat. Parkourové tělocvičny jsou jakýmsi novodobým rozšířením gymnastických tělocvičen.

02

Kde jinde trénovat parkour?

Parkour můžete trénovat venku i v tělocvičně. Po celé Praze a České republice působí organizace Svět pohybu. Svět pohybu pořádá pravidelné parkourové kroužky pro děti. Kromě kroužků nabízí i jednorázové workshopy vhodné na vyzkoušení a letní parkourové tábory.

03

Jak to funguje?

V průběhu týdne v hale i v jiných tělocvičnách probíhají vedené tréninky pod dohledem trenérů, dále tam jsou tkz. open classy, kdy je možné přijít a prostě si zaskákat na vlastní pěst. O víkendech jsou speciální akce – někdy je pozvaný zahraniční host. Parkour je super zábava a trénink, při kterém se naučíte nové tricky.

Chcete se dozvědět o parkourových trénincích více nebo si tam rovnou jít zatrénovat? Podívejte se na stránky a vyberte si trénink.

Přijďte na pravidelný trénink“

Přejít na pravidelný trénink

Odběr novinek

Drž se nás, s námi ti nic neuteče!

Načítání...