01

Co je hala na parkour?

Hala na parkour (parkour tělocvična) je speciální tréninkové zázemí určené přímo na trénink parkouru. Oproti běžným tělocvičnám přináší možnost tréninku na lešení, speciálních přeskokových bednách na parkour a molitanové jámy.

V Parkourové tělocvičně natrénujete i triky, které byste v jiné tělocvičně neměli šanci natrénovat. Parkourové tělocvičny jsou jakýmsi novodobým rozšířením gymnastických tělocvičen.

02

Kde jinde trénovat parkour?

Parkour můžete trénovat venku i v tělocvičně. Po celé Praze a České republice působí organizace Svět pohybu. Svět pohybu pořádá pravidelné parkourové kroužky pro děti. Kromě kroužků nabízí i jednorázové workshopy vhodné na vyzkoušení a letní parkourové tábory.

03

Jak to funguje?

V průběhu týdne v hale i v jiných tělocvičnách probíhají vedené tréninky pod dohledem trenérů, dále tam jsou tkz. open classy, kdy je možné přijít a prostě si zaskákat na vlastní pěst. O víkendech jsou speciální akce – někdy je pozvaný zahraniční host. Parkour je super zábava a trénink, při kterém se naučíte nové tricky.

Chcete se dozvědět o parkourových trénincích více nebo si tam rovnou jít zatrénovat? Podívejte se na stránky a vyberte si trénink.

Přijďte na pravidelný trénink“

Přejít na pravidelný trénink

Odběr novinek

Drž se nás, s námi ti nic neuteče!

Načítání...